Internet

Internet netG2 dominuje svojí rychlostí a stabilitou. Toho docílíme pomocí různých balíčků, kde zákazník dostane přesně to, co požaduje. Díky tomu můžeme zaručit, že náš internet je ten nejstabilnější na Rokycansku! Přejít na další informace

Super rychlý internet

Super rychlý

Díky použitým technologiím Vám prakticky kamkoliv zavedeme internet s rychlostí až 100Mbps a stále se snažíme toto číslo zvyšovat.

Spolehlivý internet

Bez limitu

Náš internet je bez limitu, to znamená, že nemáte žádný FUP limit a že můžete neomezeně surfovat po celý měsíc bez starosti.

Pokryjeme Váš dům Wi-Fi

Pokrytí Wi-Fi

Naši technici u vás doma či ve firmě odvedou vždy kompletní instalaci Vašeho připojení k internetu. To zajistí, abyste měli vše správně nastavené a wifi signál i ve sklepení a na terase.

Telefon

Přejděte se svojí pevnou linkou kompletně k nám, protože spolu s námi můžete volat zcela zdarma v rámci internetu a k běžným operátorům voláte doslova za hubičku. To vše umožňuje VoIP technologie a internet. Přejít na další informace

Levnější volání

Levnější voláníLevné

Stává se vám, že platíte moc peněz za pevnou linku? To s námi v žádném případě nebudete! Prohlédněte si přehled našich tarifů.

Zdarma v síti

Zdarma v síti

Máte možnost volat zdarma těm, kteří již také volají prostřednictvím internetu. Není třeba platit žádný paušál ani dobíjet kredit.

Bez závazku

Bez závazku

Nebudeme Vás zavazovat žádnou smlouvou. Nabijte si kredit a nerušeně si volejte jak chcete. Nebo využijte tarif s neomezeným voláním.

Televize

netG2 TV je služba, kterou ocení každý správný milovník televize. Nejenom, že vám umožní sledovat jakýkoliv pořad, ale také si můžete pustit třeba film, kdyby v TV nic nedávali. To vše přes internet. Přejít na další informace

Můžete se dívat zpětně

Zpětně až 48 hodin

Nestihli jste oblíbený pořad? Nevadí s netG2 TV se můžete "vrátit v čase" a to až o 48 hodin a v případě že si program necháte nahrát můžete cestovat v čase až 7 dní.

Přeskakuj reklamy

Přeskakuj reklamyBez reklam

Díky funkci TimeShift můžete přeskakovat reklamy, které ruší Váš oblíbený pořad. Šetříte Váš čas a nepodřizujete se harmonogramu vysílání.

Pozastav program

Pauza

Potřebujete v průběhu vysílání akutně pozastavit běžící pořad? Jednoduše to udělejte a po návratu pokračujte ve sledování

Postaráme se o to, aby vaše připojení bylo vždy spolehlivé a funkční i v době večerní špičky. Nebude tedy problém si pustit váš oblíbený program přes netG2 TV nebo si zahrát hru bez sekání. Naše připojení vyjde vstříc opravdu všem!